Taksim günlük kiralık Daire

Taksim Günlük DaireTaksim Günlük Evler

Taksim Günlük Kiralık Ev konum olarak Atatürk Havalimanına 15 dakika, CNR ve Tüyap Fuar Merkezlerine 20 dakika, Taksim meydanına yürüyerek 4 dakikalık mesafededir. Taksim Günlük Daire’ mize E5 ve TEM den kolaylıkla bağlanabilirsiniz. Son derece hijyenik bakımı yapılan dairemizde yemek veya diğer ihtiyaçlarınız için ister bir telefonla ister yürüyerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Dairede Klima, mutfak ve banyo bulunmaktadır. Yatak odasında geniş bir yatak ( ayrılarak 2 ayrı yatak olabilir ) gardrop, salonda ise yatak olabilen kanepe mevcuttur. 3 kişi ayrı yataklarda çok rahat konaklayabilir. Sürekli sıcak su ve ısınma hazır durumdadır.

Sizlere en kaliteli hizmeti sağlamak amacıyla Taksim Günlük Evler de yemek hazırlayabilmeniz için gerekli olan her türlü mutfak eşyası mevcuttur. Mutfak içinde nescafe, filtre kahve, kahve kreması, türk kahvesi, çay, bitki çayları, ayçiçek yağı, tuz, şeker ve baharatlar hazır konumdadır. Ayrıca elbiseleriniz için ütü ve ütü masası bulunup çamaşır kurutma askılığı vardır. Elektrikli süpürge, ışıldak yangın tüpü, ilk yardım çantası doğabilecek bir kaza için sürekli hazır konumdadır.

Son derece hijyenik olan günlük apart‘ da ekstra havlu, nevresim, ekstra battaniye sabun – duşjeli – şampuan, tıraş köpüğü, tıraş bıçağı, diş fırçası, diş macunu, pamuk sizler için düşünülmüştür.

Kiralama Koşulları:

Evlerimizin minumum kiralama süresi 3 gündür. Kısa veya Uzun süreli konaklamalar için lütfen bilgi alınız.

Kiralamayı nasıl yapacaksınız?

Sitemizde bulunan ev seçeneklerimizden birini seçiniz. Konaklama tarihinizi bildiriniz. Size en kısa sürede rezervasyon durumu ve fiyatlandırma mail yada tel ile bildirilecektir.

Tüketeceğiniz elektrik, doğalgaz, su, internet konaklama fiyatlarımıza dahildir.

Dairelerimiz kiraya verilmeden önce gerekli hijyen standartlarına göre temizlikleri yapılmaktadır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir